iletişim - Katretül Hayat Bayan Sitesi(Nisa Katre) كاتريتول الحياة

iletişim

Konya

İl Sorumlusu

Burak KALELİ

info@katrefm.com
Telefon:
0533 746 83 68

Dergah Sorumlusu

Mücahid ABİ

Telefon:
0552 407 26 13
Adres:
Aziziye Mah. Mengüç Cad. No:23-25 Karatay / KONYA

Trabzon

İl Sorumlusu

Ahmet Nihat SAYLAM

trabzon@katrefm.com
Telefon:
0552 223 10 23

Dergah Sorumlusu

Raif YAZICI

Telefon:
0533 690 44 70
Adres:
Arsin/Trabzon

Amasya

İl Sorumlusu

Murteza BACANAK

amasya@katrefm.com
Telefon:
0505 526 79 54

Dergah Sorumlusu

Murteza BACANAK

Telefon:
0505 526 79 54
Adres:
?

Manisa

İl Sorumlusu

İsmail ÜZMEZ

manisa@katrefm.com
Telefon:
0535 985 64 89

Dergah Sorumlusu

Çetin Özaydın

Telefon:
0543 313 92 13
Adres:
Kurşunlu Mektep(Yakut Ağa Sıbyan Mektebi) Ege Mah. Ulu Tepe Cad. Merkez/Manisa

Bursa

İl Sorumlusu

Bülent DAŞ

bursa@katrefm.com
Telefon:
0543 313 21 00

Dergah Sorumlusu

Baha BİLİCİ

Telefon:
0551 102 02 63
Adres:
Nalbantoğlu Mah. Nalbantoğlu Cad. Osmangazi/BURSA

Ankara

İl Sorumlusu

Yusuf USTA

ankara@katrefm.com
Telefon:
0532 397 47 88

Dergah Sorumlusu

Oğuzhan DEMİR

Telefon:
0544 231 38 59
Adres:
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 1. Cadde 2525 Sokak No:8 Etimesgut/ANKARA

İstanbul

İl Sorumlusu

Eray ÇAKIR

ankara@katrefm.com
Telefon:
0533 591 37 97

Dergah Sorumlusu

Yusuf ÇOLAKEL

Telefon:
0554 497 75 44
Adres:
Mehmet Akif Mah. Yeşilbahçe Çıkmazı No:7/2 Sultanbeyli / İSTANBUL (Şeyh Safiyuddin Hz. Dergahı)

Kayseri

İl Sorumlusu

Mustafa KAYIR

kayseri@katrefm.com
Telefon:
0553 226 98 69

Dergah Sorumlusu

Yusuf EFE

Telefon:
0536 551 71 48
Adres:
Germir Mah. 440 Sokak no:10 Melikgazi / KAYSERİ

Antalya

İl Sorumlusu

Mehmet TUĞSUZ

antalya@katrefm.com
Telefon:
0535 389 18 57

Dergah Sorumlusu

Ekrem ERYLMAZ

Telefon:
0535 622 34 99
Adres:
Ünsal Mah. 5099 Sokak Kahramanlar Apt. No:6/1 Kepez / ANTALYA

Çumra / Merkez

İl Sorumlusu

Durmuş KARA

cumra@katrefm.com
Telefon:
0544 549 31 48

Dergah Sorumlusu

Murat KOPACAK

Telefon:
0530 343 91 86
Adres:
Bardak Mah. 72124. Sokak No:8 Çumra / KONYA

Çumra / Sanayi

İl Sorumlusu

Durmuş KARA

cumra@katrefm.com
Telefon:
0544 549 31 48

Dergah Sorumlusu

Kayhan KALELİ

Telefon:
0532 715 76 10
Adres:
Çaybaşı Mah. Hacı Bayram Veli Cad. No:101 Çumra / KONYA

İçeri / Çumra

İl Sorumlusu

Durmuş KARA

cumra@katrefm.com
Telefon:
0544 549 31 48

Dergah Sorumlusu

Hamid ŞAHAN

Telefon:
0537 778 95 15
Adres:
İçeri Çumra Mah. 74816. Sokak No:7 Çumra / KONYA

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!

Bizimle paylaşmak istediklerinizi, dilek, temenni ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yan taraftaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

Muhammedi Kardeşlik Deryasına Bir Katrede Siz OLUN!

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir!